Sike Agri OÜ registreeriti 30.dets. 2010. aastal. Ettevõtte põhiliseks tegevusalaks on põllumajandustehnika ja varuosade müük ning hooldus. Ettevõtte töötajad on tegutsenud põllumajandussektoris pikka aega ja omavad arvestatavaid teadmisi põllumajandustehnikast. Sike Agri OÜ eesmärgiks on olla usaldusväärne ja professionaalne partner oma klientidele ja äripartneritele.

Edu võtmeks peame me kontsentreerumist väiksemale hulgale kaubamärkidele, millega soovime tagada meie poolt esindatavate tootjate ja nendega seotud toodete efektiivsema arendamise ja kasutamise turul.

Ettevõtte pakub mullaharimis-, heina- ja silomasinaid, külvikuid, taimekaitsepritse, kartulikasvatustehnikat ning läga- ja sõnnikukäsitlustehnikat. Meie tootevalikus on ka HTT traktorid. Pakume Great Plains, HTT, TeeJet, Schelbourne, Mepu, Fo-Ka, Western Fabrication, Samsoni, Lemken, Tume ja Grimme kaubamärgiga masinaid.

Sike Agri OÜ müügikeskus asub aadressil, Suur 84a, Jõgeval. Müügikeskuses on masinate remondiks vajalik hästi varustatud remonditöökoda ja varuosa ladu ning tootekoolituste läbiviimiseks õppeklass. Lisaks on meil veel kaks piirkondlikku müügikontorit, asukohaga Koerus ja Tartus.

Jõgeval asub ka meie kauplus. Pakume laias valikus muldasid, väetiseid, kilesid, katteloore, taimekaitsevahendeid ja palju muud aiapidajale vajalikku. Masinameeste rõõmuks on müügil suur valik varuosi ja kuluvdetaile paljudele erinevatele põllumajandusmasinatele ja seadmetele. Lisaks laias sortimendis masinate ja põllupidamise juurde kuuluvat kaupa.

Meie majas tegutseb Hydroscand esindus. Hydroscand pakub laia valikut tööstus- ja hüdrovoolikuid ning liitmikke. Kaubavalikust leiab ka mitmesuguseid lisatarvikuid. Kohapeal pressitakse hüdrovoolikuid jms.

Ettevõttes töötab 15 inimest.