Hooldus

Meie ettevõte pakub tehnilist tuge kõigile meilt soetatud masinatele. Selleks on meil kolm erinevaid masinamarke ja mudeleid tundvat hooldemeest. Hoolduse alal tegutseme meeskonnana, mis tähendab vajadusel kõigi töötajate osalemist tehniliste probleemide lahendamisel. Panustame oma hooldusmeeskonna väljaõppele tehastes.

Meie hooldusmeeskond koosneb kolmest mehhaanikust. Meie kasutada on kaks hooldusautot ja igati tänapäevaselt varustatud remondihall.

Varuosad

Professionaalne põllumajandustehnika on konstrueeritud pikaealisust ja suurt kasutusintensiivsust silmas pidades aga, nagu me teame, kõik mis liigub, see kulub ja igusugused seadmed vajavad regulaarset hooldust ning paratamatult ka remonti.

Meie esmane soov ja kohustus on tagada Teie masinatele kontrollitud ja garanteeritud kvaliteediga originaalvaruosad kõigile meie poolt pakutavatele toodetele kogu nende kasutusea vältel.

Meie poolt pakutavad masinad on ainult väike osa Eestis igapäevaselt töötavast põllumajandus-tehnikast. Seepärast oleme loonud sidemed mitmete Euroopa tootjate ja hulgimüüjatega ning pakume ka laia asendusvaruosade valikut paljude erinevamate tootjate seadmetele.

Meie leiame sobiva varuosa Teie traktorile, teraviljakombainile, mullaharimis- või söödatootmismasinale.