Võta ühendust

Tehnika omadused ja kirjeldus

Hakki Pilke 43 Pro

Hakki Pilke 43 Pro halumasin on professionaalsete halumasinate kasutajate seas kõrgelt hinnatud Easy 42 halumasina edasiarendus. Masina tootlikkust on täiustatud suurepärase ja viivituste vaba HakkiSplitTM lõhkumisfunktsiooniga. Lisaks aitavad tootlikkust suurendada juba standardvarustusse kuuluvad hüdrauliline palgisuruja, paku lõikamise ajal hüdrauliliselt tagasitõmmatav paku mõõtja ning paku täpseks maandumiseks vajalikud plaadid.

Täiesti uut kasutajakogemust pakub HakkiCutTM lõikamisfunktsioon, mis lisab alati saeplaadile lõikamise ajal optimaalse jõu ja võimaluse juhtida lõikamise-lõhkumise protsessi joystick hooval kahe nupu vajutusega. Kombineeritult automaatse hüdrauliliselt juhitava AC10 ketipinguti ja automaatse saeketi õlitusega, on tagatud saeketi ja -plaadi maksimaalne eluiga ja alati sirgelt lõigatud pakud. Sissesöödu abiline kindlustab, et õige pikkusega järgmine pakk seatakse lõikamiseks valmis eelmise paku lõhkumise ajal.

43 Pro mudelil on palju tegevuskulusid vähendavaid funktsioone. Suur hüdroõli kogus pikendab õlivahetuse intervalli ja pikendab segamatut tööaega. Lihtne ja usaldusväärne elektriskeem viib hooldust vajavate komponentide arvu minimaalseks. Saeketi õli koguse muutmine ja saeketi õli kanistri vahetamine on lihtne ja kiire. Jõu ülekannetes ei ole kasutatud V-kujulisi rihmasid, mis omakorda suurendab töökindlust ja vähendab aastast aastasse elektri- või kütusekulu.

Hakki Pilke 43 Pro tehnilised andmed

Halu max läbimõõt 43 cm
Halu max pikkus 60 cm
Saeplaat 18 “
Max lõhestusjõud 15 t
Võimalus käitada traktori jõuvõtuvõllilt – jõuvajadus 50 hj
Võimalus käitada elektrimootorilt – 15 kW
Lõhkumiskirves – 6-osaline
Prahi eraldusega väljaveo konveier – 4 m
Sisseveo konveier – 2, 5 m
Kaal – 1400 kg