Võta ühendust

Tehnika omadused ja kirjeldus

Tugevate põhikonkstruksioonidega vedrustatud ning reguleeritava kõrgusega veotiisliga haagis. Haagise veerem on topelt vedrustussüsteemiga (lehtvedrud+balansiir). Haagise kõikidel ratastel on kliendi valikul õhk- või õlipidurid.

Platvorm on 3 mm paksusest rihvelplaadist ning platvormi esi- ja tagaosas on muudetava kaldenurga ja kaugusega otsatoed, mille saab vajaduse korral eemaldada. Koormarihmade kiiremaks ja lihtsamaks kinnitamiseks on mõlema külgserva all täispikkuses kinnitustoru. Lisaks on kinnitusaasad haagise esi- ja tagaosas olevatel otsatugedel.

Tehnilised andmed

WF-RP haagisWF7,6RPWF8,5RPWF9,1RPWF9,7RPWF12RP
Pikkus (m)7,68,59,19,712
Laius (m)2,552,552,552,552,55
Kõrgus (m)1,231,231,231,231,23
Kogupikkus (m)9,210,110,711,313,75
Kandevõime (t)1216161820
Mass (kg)38004100430045005300
Rehvid560/45 R22,5560/45 R22,5560/45 R22,5560/60 R22,5560/60 R22,5
Telgede arv22222
Velje poltide arv810101010
Rööbe (mm)1,91,91,91,91,9
Sillatala (mm)80×80100×100100×100100×100100×100
Pidurid (mm)350×60400×80400×80400×80400×80
WF-RD haagisWF9,6RDWF12RDWF14RD
Pikkus (m)9,61214,3
Laius (m)2,52,52,5
Kõrgus (m)1,381,421,42
Kogupikkus (m)10,91415,7
Kandevõime (t)182022
Mass (kg)490052006000
Rehvid560/45 R22,5560/45 R22,5560/45 R22,5
Telgede arv333
Velje poltide arv101010
Rööbe (mm)1,91,91,9
Sillatala (mm)100×100100×100100×100
Pidurid (mm)400×80400×80400×80