Võta meiega ühendust!

/Kontakt
Kontakt2018-11-27T12:06:33+00:00

Ettevõtte üldandmed:

Tel: 7768 020
E-post: sikeagri@sikeagri.ee
Suur 84a, Jõgeva, 48306

Kauplus avatud: E-R 8.00-17.00
E-post: kauplus@sikeagri.ee
Suur 84a, Jõgeva, 48306

Tel: +372 7768 018, +372 5235 694
Tel: +372 7768 014, +372 5211 962

Hydroscand kauplus: E-R 8.00-17.00
E-post: jogeva@hydroscand.ee
Suur 84a, Jõgeva, 48306

Tel: +372 660 7372
Tel: +372 502 8624

Põllumajandustehnika müügikontorid

Jõgeva, Viljandi, Tartu, Valga, Võru, Põlva maakonnad
Marko Sahtel
Tartu
Tel:+372 5199 1274
E-post: marko@sikeagri.ee

Teraviljakäitlusseadmete müük ja projekteerimine
Urmo Sõer
Tel:+372 5332 2064
E-post: urmo@sikeagri.ee

Pärnu, Järva, Lääne- ja Ida-Viru, Rapla, Harju, Lääne, Hiiu ja Saare maakonnad
Kalvi Krebsbach
Paide tee 16a, Koeru alev
Tel:+372 523 4802
E-post: kalvi@sikeagri.ee

Hooldus
Suur 84a, Jõgeva
Toomas Paalits
Tel:+372 527 0162
E-post: toomas@sikeagri.ee

Varuosad
Anti Arula
Suur 84a, Jõgeva
Tel:+372 5332 2955
E-post: anti@sikeagri.ee

Kirjuta oma küsimus ja püüame sind aidata

Tegevjuht

Tõnu Kelder
Tel: +372 511 7326
E-post: tonu@sikeagri.ee

Raamatupidamine

Marit Hordo
Suur 84a, Jõgeva, 48306
Tel:+372 5557 1132
E-post: marit@sikeagri.ee