Hooldus

Meie ettevõte pakub tehnilist tuge kõigile meilt soetatud masinatele. Selleks on meil kolm erinevate masinamarkide ja mudelite jaoks välja õpetatud hooldemeest. Hoolduse alal tegutseme meeskonna, mis tähendab vajadusel kõigi töötajate osalemist tehniliste probleemide lahendamisel. Panustame oma hooldusmeeskonna väljaõppele tehastes.

Meie hooldusmeeskond koosneb kolmest mehhaanikust. Meie kasutada on kaks hooldusautot ja igati tänapäevaselt varustatud remondihall.Varuosad

Professionaalne põllumajandustehnika on konstrueeritud pikaealisust ja suurt kasutusintensiivsust silmas pidades aga, nagu me teame, kõik mis liigub, see kulub ja igusugused seadmed vajavad regulaarset hooldust ning paratamatult ka remonti.

Meie esmane soov ja kohustus on kindlustada Teie masinad kontrollitud ja garanteeritud kvaliteediga originaalvaruosadega meie poolt pakutavatele toodetele kogu nende kasutusea vältel.

Meie poolt pakutavad masinad on ainult väike osa Eestis igapäevaselt töötavast põllumajandus-tehnikast. Seepärast oleme loonud sidemed mitmete Euroopa tootjate ja hulgimüüjatega ning pakume ka laia asendusvaruosade valikut kõige erinevamate tootjate seadmetele.

Meie leiame sobiva varuosa Teie traktorile, teraviljakombainile, mullaharimis- või söödatootmismasinale.

Teile vajalikku varuosa võite küsida otse meilt  või pöörduda meie koostööpartneri poole.

Hoolduse ja varuosadega seotud küsimustes aitab Teid:

Anti Arula

anti[at]sikeagri.ee
telefon: +372 5332 2955

Aadress: Suur 84a, Jõgeva, 48306